Denna webbplats använder teknik som troligen inte stöds i din webbläsare, därför kan vissa saker se konstiga ut eller inte fungera. Vi rekommenderar att du byter till en modern webbläsare istället.
Gå direkt till huvudinnehållet

Kontakt

Hygienläkare

Överläkare
Maria Werner
Telefon
033 - 616 29 03
E-post
maria.werner@vgregion.se

ST-läkare
Jon Edman Wallér
Telefon
033 - 616 29 16  
E-post
jon.edman@vgregion.se

Vårdadministrativ sekreterare
Therese Tikkanen
Telefon 
033 - 616 51 40
E-post
therese.tikkanen@vgregion.se

Hygiensjuksköterskor

Malin Källhult
Telefon
033 - 616 29 05
E-post
malin.kallhult@vgregion.se

Ulrika Lindgren
Telefon
033 - 616 29 30
E-post

ulrika.lindgren@vgregion.se

Maria Engström
Telefon 
033 - 616 29 11
E-pos

maria.engstrom@vgregion.se

Linda Hallberg
Telefon
033 - 616 29 06
E-post
 
linda.hallberg@vgregion.se

Maria Nelson
Telefon
033 - 616 29 28
E-post
maria.nelson@vgregion.se

Susanne Jungnelius
Telefon
033 -616 29 04
E-post
susanne.jungnelius@vgregion.se

Senast uppdaterad: 2018-09-18 09:33